EĞİTİMLER HAKKINDA

Eğitimlerimiz gıdayla, topluluğuyla ve çevre ile daha yakın bir ilişki kurmak isteyen; aynı zamanda daha sağlıklı ve huzurlu bir hayat isteyen herkese açıktır.

Eğitimler için ön koşul yoktur. Sadece hevesinizi yanınızda getirin!

Tüm eğitimlerimiz hem bireylere hem de kurumlara açıktır.

Kurumsal firmalar toplu veya düzenli eğitim ihtiyaçları ya da belirli alanlarda farklı eğitim istekleri ile ilgili bizimle email veya telefon üzerinden iletişime geçebilirler.

Kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda eğitimlerimizi mevcut süreçlerinize entegre edebilirsiniz. Detaylar için bizimle telefon veya e-mail ile iletişime geçiniz.

Form üzerinden belirttiğiniz email adresine tarihleri belli olan ve yaklaşan eğitimleri email ile haber veriyoruz. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden de eğitimlerimizin tarihlerini duyuruyoruz.

Kayıt sonrası size kayıt olduğunuz eğitime dair bilgilendirme maili iletilecektir.

 

Yaklaşan eğitimlerimizi Good4trust.org sitesi üzerinden satışa açıyoruz ve eğitim ödemelerimizi good4trust.org sitesi üzerinden alıyoruz. Siteye kayıt olup ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitimden en geç 24 saat önce kayıt olduğunuz adı-soyadı, eğitimin adını ve tarihi bize iletmeniz halinde isteğiniz doğrultusunda sizi başka tarihli bir eğitime kaydırabilir ya da iade yapabiliriz.

DANIŞMANLIK HAKKINDA

Kent bahçesi kurulumu, gıda tedarik ağı kurulumu ve topluluk oluşturma konularında danışmanlık alabileceğiniz gibi ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel içerik üretme ve program geliştirme konusunda da yardımcı olmaktayız.

Ayrıca sağlıklı üretimin temeli olan toprak onarımı ve iyileştirilmesi alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Sitemizde yer alan formu doldurabilir ya da bize e-mail ve telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Hayır, kurumsal firmalar dışında sivil toplum örgütleri, okullar, topluluklar ve bireyler de danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirler.

 

Gerekli olan zamanı yapılacak işin ölçeği ve kapsama, ve danışanın ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir. Sizden projenizle ilgili ön detayları aldıktan sonra zamanlama ile ilgili daha bilgi verebilmekteyiz.